Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
KLAUD napisał:
kurde przegieli z tym egzaminem byl strasznie trudny! malo matmy duuuuzo fizyki chemii;/ poza tym te pytania...a gdzie obliczanie czasu gdzie skala? to co powtarzalam oczywiscie tego akurat nie bylo...a co roku bylo!
ZGADZAM SĘ W 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten egzamin to jedna wielka porażka....jestem doba uczennica i nie narzekam a ten egzamin poszedl mi fatalnie....jak taki słabszy uczen miał to napisac.... Niech Ci co to wymyślali sie troszke zastanowią!!!!!!!!! Wszystkim poszedł źle...!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Wami. Egzamin był trudny sama się boje o punkty:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porąbało tych którzy układali te testy.. podobno test powinnien być ułożony dla przeciętnego ucznia, a problem z nim nawet miały osoby 5 i 6.. po prostu masakra :/ połowy rzeczy nigdy na lekcjach nie było, i wogóle ciekawe co jutro na angielskim wymyślą.. jakiś hardkor kurde :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojo napisał:
Bez obrazy dla wszystkich, ale ten test był po prostu łatwy, nawet dla ucznia trójkowego. Życzę powodzenia wszystkim, ale najlepiej będzie jeśli się pomodlimy.
Nie tyle co proste.. Tyle co materiał był brany.. a pytania byly strasznie wyszukane.. z rzeczy na ktore zwykle sie nie zwraca uwagi.. jak dla mnei nie wszyscy wiedza wgl co to rozklad polowiczny.. bo malo kto na to zwraca uwage.. u mnie po egzaminie pytali mnie co to ten rozklad i wgl.. masakra.. wyszukane pytania i tyle.. material byl przerobiony..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poda mi ktoś stronę gdzie są odpowiedzi ? ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie.. jak ktos znajdzie odpowiedzi to link pls.. Boszukam i nie moge znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna załamka, kto to daje takie zadania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier*ole co to wogóle było.... Jaki trudny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była jakaś porażka.;o nie dość, że było strasznie mało matematyki, a zamiast tego chemia i biologia. to zadania na poziomie liceum. tego nie dało się dobrze napisać. zadania zamknięte? połowę można było strzelać, bo po prostu nie dało się inaczej. test próbny w porównaniu do tego był banalny. liczę na to, że poprzez ten test progi punktowe w szkołach trochę spadną, bo inaczej to będzie masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
eh.. nie bylo z tego co walkowalismy przez pol roku.. tyle staran a oni se wymyslaja... ;/ niech se sami pisza.
TO PRAWDA!!! A wogóle to było chyba tylko dla tych którzy mają 6 bo ja mam 5 z matmy i dla mnie ten test był za trudny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem co to okres polowiczego rozpadu i wszyscy pewnie o tym slyszelismy ale zadanie bylo niezrozumiale.. prawie nikt nie wiedzial o co chodzi z tymi wykresami i tabelami.. nie ma co sie martwic jakos uzbieramy te 20 pkt;D ;/ zawsze byly takie pytania z podstawowego najwaznijszego materialu a to co dzis bylo to wgl nie powinno sie znalezc na tescie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę bardzo trudny, niektóre rzeczy po prostu kosmos... ale jestem z siebie zadowolona, że umiałam "wpaść" na te zadania, szczególnie fizyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś jak mówi że test był łatwy to ma nasrane w głowie .. trudny jak cholera! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem egzamin to była masakra. CO TO W OGÓLE MIAŁO BYĆ?! Skąd wyście te pytania wzięli? Nie mogę uwierzyć w głupotę tych, co wymyślali pytania. Chcieliście sprawdzić jak słabo można napisać egzamin gimnazjalny?! Chcieliście, aby nikt nie dostał się do wymarzonej szkoły?! PROSZĘ, UDAŁO SIĘ WAM! Prawie wszyscy są załamani. Jestem dobrą uczennicą, na lekcjach powtarzaliśmy naprawdę dużo, a w domu rozwiązywałam multum testów. I po co to wszystko?! Geologia. Bardziej kretyńskiego tematu wymyślić się nie dało?! GRATULUJĘ LUDZIOM, KTÓRZY WYMYŚLALI PYTANIA DO EGZAMINU. Macie zryte mózgi i tyle. UWAGA DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH: Przynajmniej wy bądźcie normalni i obniżcie progi punktowe. Ciekawe, czego możemy się spodziewać na jutrzejszym egzaminie językowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZADANIE 3 PODANO BŁĘDNĄ ODPOWIEDŹ Prawidłowa to brak dwutlenku węgla, bo Ca(OH)2 + CO2 -> CaCO3 + H2O dlatego nie ma dwutlenku węgla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, no właśnie ja mam 6 z matmy, 5 z fizy - poradziłam sobie, ale miałam problemy.. naprawdę nie powinni dawać takich wyszukanych pytań, bo skoro najlepsi mieli z tym problemy, to co z tymi którzy mają 3 lub 4 z matmy czy fizy? I w ogóle dlaczego ktoś z powodu tego, że jest humanistą (test był banalny) ma mieć zamkniętą drogę na dalsze szkoły? Dla mnie to akuratnie nie ma znaczenia, bo jestem matematyczką i kocham fizyke <3 ale próbuje postawić się na miejscu innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...